Lektoriai ir pranešėjai

GODA KUJAVSKYTĖ (PROBLEMA) – viena populiariausių Lietuvos „TikTok” turinio kūrėjų, šiuo metu turinti per 208 000 sekėjų.

EDVARDAS KUBILIUS – LRT RADIJO laidų vedėjas, žurnalistas, Vilnius universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytojas.

LUKAS KERAITIS – technologijų žurnalistas bei radijo ir televizijos laidų kūrėjas, kuris apie technologijas ir inovacijas kalba „Žinių radijo” laidoje „Du bitaiir „LRT Plius” laidoje „Mokslo sriuba”.

DEIMANTĖ BULBENKAITĖ – mados žurnalistė, mados ženklų konsultantė bei pirmojo lietuviško mados tinklaraščio „Spintos guru” autorė. Apie madą pradėjusi rašyti būdama 14-os ir dar paauglystėje aplankiusi daugelį svarbiausių pasaulio mados renginių, šiuo metu ji veda mados istorijos laidą „Tendencingai” radijo stotyje „LRT Klasika”, komentuoja mados įvykius laidose „Labas rytas” ir „Kultūros savaitė” bei veda „Radio Vilnius” laidas „Puota” ir „Mados garsai”.

AISTĖ JURĖ – LRT Vaikų ir jaunimo turinio vadovė, socialinių tinklų profilio „Ū ilgoji” autorė, dirbusi lyderiaujančios Lietuvos reklamos agentūros NEW! kūrybos vadove, vedusi paskaitas ir skaičiusi pranešimus apie tai, kaip kurti prasmingą turinį.

DOUGLAS QUIN – amerikiečių kompozitorius, garso režisierius ir garso menininkas, profesionaliai įrašinėjantis laukinės gamtos garsus. Per 30 savo profesinės veiklos metų D.Quin yra daręs garso įrašus ant Antarktikos ledo, Arkties tundroje, Afrikos savanoje ir Amazonės tropiniuose miškuose. Jis taip pat yra daręs garso įrašus ir kūręs garso takelius pasaulinio garso filmams: Wernerio Herzogo dokumentiniam filmui „Susitikimai pasaulio pabaigoje”, Holivudo hitams „Jūros periodo parkas 3″, „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės” ir kt.

AISTĖ PTAKAUSKĖ – turinio kūrėja ir lektorė, kurios kūrybinė ir ugdomoji veikla įvertinta ne vienu tarptautiniu apdovanojimu. Ji yra išleidusi tris prozos knygas („Ieškau darbo!”, „Nerealios atostogos” ir „(Ne)saugus žaidimas”), parašiusi scenarijus keliems šimtams televizijos ir interneto serialų serijų ir sukūrusi du dokumentinius filmus. „Pasaulio virtuvė”, A.Ptakauskės dokumentinis filmas apie imigrantes Lietuvoje, įtrauktas į studijų programas ne viename pasaulio universitete. Už interneto serialą „Gyvenimėlis” ji įvertinta tarptautinio festivalio „Seoul Webfest 2019” apdvanojimu „Geriausia kūrėja”.

KORNELIJUS JAROŠEVIČIUS – LRT televizijos režisierius, režisavęs muzikinius klipus Monikai Linkytei, Monique, chorui „Jauna muzika”, kūręs vaizdo projekcijas Gintaro Varno, Oskaro Koršunovo ir Artūro Areimos spektakliams.

MARGARITA VEBERAITĖ – televizijos ir kino prodiuserė, škotų audiovizualinės kūrybos studijos „Shakehaus” įkūrėja, prodiusuojanti muzikinius klipus, trumpametražius filmus, reklamas ir komedijas televizijos kanalui „BBC Scotland” ir skaitmeninei turinio platformai „iPlayer”.

ALVYDAS KAŠKONAS – televizijos ir kino gamybos kompanijos „Feel Reel“ vadovas, daugiau nei 13 metų kuriantis projektus LNK, BTV ir LRT televizijoms, prodiusavęs muzikinius klipus grupėms „The Roop“ ir balú“, vadovavęs naujienų portalo „15MIN“ videoskyriui.

OLGA ŽURŽENKO – ukrainiečių kino ir televizijos prodiuserė, Amerikos prodiuserių gildijos ir Europos kino akademijos narė, padėjusi patekti į tarptautinius festivalius daugiau nei 100 jaunųjų kino kūrėjų ir išplatinusi per 17 filmų daugiau nei 150 tarptautinių festivalių.

JOSÉFA CELESTIN – prancūzų režisierė, dirbanti Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Ji režisuoja reklamas, muzikinius klipus, trumpametražius filmus ir televizijos projektus. Ji taip pat prižiūri audiovizualinės kūrybos studijos „Shakehaus” projektų įgyvendinimą nuo idėjos vystymo iki postprodukcijos ir yra viena iš šios studijos įkūrėjų.

ROSE OF DOLLS – ispanų aktorė, prodiuserė, režisierė ir scenaristė, prodiuserinės įmonės „A Film to Kill For” įkūrėja, sukūrusi per 12 interneto serialų, už kuriuos pelnė beveik 50 tarptautinių festivalių apdovanojimų.